Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2018

ЗА КОЛЕГІЄЮ – СЕСІЯ

район28 листопада пройшло засідання колегії РДА, під час якого розглядалися питання соціального характеру. Про роботу служб у справах дітей, Центру СССДМ та Терцентру доповідали їхні очільники в.о. Михайло Альчинський, Іван Правник та Віра Коваль відповідно.

А вже наступного дня в сесійній залі райради зібралися депутати, аби затвердити низку питань, винесених на розгляд пленарного засідання. На відміну від попередньої сесії, вчорашня пройшла у спокійному робочому режимі. Щоправда, як і раніше відвідуваність депутатів кульгала – із 36 обранців було лише 23 присутніх.

Без ексцесів та зайвих зауважень слуги народу затвердили низку районних програм, які стосуються сфери освіти, медицини, культури та правопорядку. Також затердили звіт виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та внесли змін до районного бюджету на 2018 рік. Крім цього передали на баланс райлікарні незавершене будівництво терапевтичного корпусу на 210 ліжок і затвердили план роботи райради на 1 півріччя 2019 року. А от звернення від районної організації УТМР до Президента та Верховної Ради з проханням дозволити спортивне полювання в господарських зонах НПП «Подільські Товтри» не знайшло необхідної кількості голосів підтримки. Швидше за все, окремі обранці пригадали минулі образи, коли звернення, але з іншого питання, блокували.


Теги: сесія РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.