Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

ЗА КЕРМОМ - СТАРА УШИЦЯ

Цієї весни Кам’янець-Подільська автошкола ТСОУ, що знаходиться за адресою вул.Данила Галицького, 3, пройшла акредитацію в Департаменті МВС України (м.Київ) на право готувати кандидатів у водії. Відтепер навчання можуть проводитися не лише на базі автошколи, як це було раніше, а й у філіалах. Одним із таких філіалів став Староушицький. Очолив його автошкола.JPGАнатолій Духнов (на фото). Викладачем працює Олександр Полюх.
Перший набір слухачів на водійські курси вже добігає свого кінця. Незабаром кандидати у водії здаватимуть іспити у ВРЕР.
- Завдячуємо райдержадміністрації та особисто директору Староушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Василю Ковтуняку за допомогу в роботі автошколи, - каже директор Кам’янець-Подільської автошколи ТСОУ Володимир Демченко. - Нині ми маємо обладнаний клас із автосправи, у якому всі, хто забажає, можуть здобувати наступні категорії водіння: «А», «А1» та «В».
Теорія з водіння та Правил дорожнього руху викладається на базі школи, а от практичні заняття відбуваються частково на дорогах селища, а частково - у місті.
Тепер отримати посвідчення водія можуть не лише жителі Старої Ушиці, а й поближніх сіл.

Теги: автошкола ТСОУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.