Перейти на мобільну версію сайту


30.09.2016

ЗА ГІДНІСТЬ, ПАТРІОТИЗМ ТА ЗАСЛУГИ

желізник23 вересня 4-ом камянчанам-волонтерам Роману Браеску-Семенишину, Діані Погосовій, Олександру Юрчику та Сергію Сфоняку керівництво окремої розвідувальної роти 54 ОМБр надіслали лист-подяку. Від імені розвідників грамоту та почесні нагороди – медаль «За гідність та патріотизм» вручив Евген Кіценький.

ГО «Кам’янецькі кікімори», в якій нагороджені працюють із початку АТО, надають посильну допомогу воїнам на сході. Окрім одягу і харчів, волонтери виготовляють маскувальні сітки. Також кам’янчани в’яжуть вовняні шкарпетки, шиють маскхалати.

Нині волонтерська організація потребує матеріалів для створення сіток, зокрема, тканини білого та кольору хакі. У кого вдома є обрізки чи залишки тканини, з якої можна вирізати смужки шириною 2 см, можуть їх принести за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 2 (у дворі ЗОШ №2), або зателефонувати: 097-726-8961.

А 28 вересня завідувачці Довжоцького ДНЗ «Веселка» Людмилі Желізник до Дня вчителя було вручено від голови Всеукраїнської профспілки працівників освіти та науки почесний знак «За соціальне партнерство».

Людмила Францівна удостоєна цієї нагороди за багаторічну працю та створення соціальних благ для мешканців Довжка. Загалом таких нагород удостоєні ще четверо хмельничан-освітян.


Теги: нагороди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.