Перейти на мобільну версію сайту


24.10.2014

ЗА ЕКОЛОГІЮ - НА ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ

За підсумками науковців факультетів соціології та психології Київського національного університету ім.Т.Шевченка, що проводили дослідження спільно з Центром політичних та інформаційних технологій «Демократія і розвиток» на замовлення ТОВ «ІНМАРК» - мер.jpgІнформація та маркетинг» міський голова Михайло Сімашкевич посів 4 місце серед найбільш ефективних міських голів за період 2010-2014 рр.
Науковці підсумували розвиток місцевого самоврядування у містах України та визначили п’ять найбільш ефективних міських голів.
Під час складання рейтингу увага зверталася на благоустрій міста, міграцію до нього, забезпечення житлом працівників соціальних сфер, демографічну ситуацію, кількість інфраструктурних об’єктів, обсяги залучених інвестицій, екологічні аспекти. Серед додаткових критеріїв дослідження були впізнаваність жителями міст їхніх очільників, забезпечення населення житлом та медичною допомогою. Однак головним пунктом була комфортність проживання.
Дослідження показали, що І місце в рейтингу зайняв мер Львова Андрій Садовий. Друге місце дісталось меру Бучі Анатолію Федоруку. Івано-Франківськ отримав статус найбільш безпечного міста, а його міський голова Віктор Анушкевичус - ІІІ місце відповідно. Завдяки чудовій екології Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич посідає 4 позицію. А от Чернівці вважають містом з найкраще розвиненою торгівлею, оскільки на кожного мешканця припадає близько 2 кв.м організованого ринку, і завдяки цьому Олексій Каспрук виборов п’яте місце в рейтингу найкращих мерів України.

Теги: Михайло Сімашкевич, міський голова, рейтинг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.