Перейти на мобільну версію сайту


24.10.2014

З ПЕРЕДОВОЇ - ЖИВИМИ

Кілька тижнів тому пройшла чергова ротація спеціальної патрульної роти на схід. 16 контрактників приїхали додому перепочити й набратися сил перед наступним відрядженням.
Ось, що розповів нам спецпризначинець Володимир Бойко:
- 16 вересня ми прибули на 13-ий блокпост під Маріуполем, а наступного дня були вже в повній ато.JPGбойовій готовності, бо нам повідомили, що нібито наступають танки. Інформація виявилася хибною. 18 вересня 7-ий і 11-ий блокпости обстріляли з «Градів». У радіусі 500 метрів все було у вогні, неба не було видно.
21 вересня вже лупили мінометами по нашому блокпосту. Підхід до обстрілу був досить цікавим: по нас стріляли прицільно, десь з боку Маріуполя сидів коригувальник вогню. Коли не влучали в ціль, відразу за лічені секунди перенаправляли вогонь. 27 вересня нам теж було не солодко від «Градів», це був найпекельніший день. Аж до 30 вересня «Градами» суцільно накривали територію.
Слава Богу, всі наші залишились живими, а от хлопцю з 15-го блокпоста відірвало стопу.
З настанням холодів стало набагато складніше, проте знаходяться добрі люди, які нам допомагають. До прикладу, Алла Бец за власний кошт придбала 17 зимових бушлатів і як начальник відділу культури влаштувала нам гарний прийом під звуки оркестру з шаною.
Наш підрозділ більш-менш одягнутий, але нам конче потрібен тепловізор, який би рятував нам життя. 

Теги: контрактна рота, АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.