Перейти на мобільну версію сайту


20.02.2015

З МИРУ ПО НИТЦІ - ВІЙСЬКУ ВБРАННЯ

Незважаючи на те, що мешканці Хмельниччини, як повідомляють в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, за минулий місяць сплатили понад 10 млн грн військового збору, а з початку введення військового податку - 63 млн 536 тис. грн, ситуація із забезпеченням учасників браеску.jpgАТО так і не покращилася. Як не було належного забезпечення, так його немає й досі.

Якби не волонтери, наші військові так би й ходили голодні, голі й босі. Лише завдяки волонтерському руху виживають наші чоловіки на сході.

У Кам’янці-Подільському та районі є кілька волонтерських організацій, що серйозно піклуються про людей, які захищають суверенітет держави, та їхні родини. Але й вони вже не мають достатнього ресурсу, аби турбуватися про всіх, хто цього потребує.

Економічна ситуація в державі спричинила обвал цін. Якщо раніше завдяки благодійникам вдавалося назбирувати грошей для закупівлі одягу, взуття, засобів захисту, то нині це стає все більшою проблемою.

- Багато хто мене запитує, яка нині ситуація з коштами? - розповідає волонтер Центру допомоги бійцям АТО Роман Браеску-Семенишин. - Ціни ростуть, люди жертвують менше, а дехто взагалі не може вирвати зі свого бюджету лишньої копійки. Ми вже не можемо в такому об’ємі, як раніше, допомагати воякам, бо ті речі, які коштували 200 гривень, нині коштують 500.

Тож я звертаюся до населення, підприємств та установ долучитися до збору коштів для закупівлі необхідного чоловікам, котрі воюють на сході. Раніше в місті було близько 50 благодійників, які могли допомогти з коштами. Нині вже й вони не мають таких можливостей, а наші захисники потребують одягу, який надто швидко зношується. Наша організація встановила по місту благодійні скриньки, тож пропонуємо всім, хто ще має можливість, нас підтримати. Прозорість у рухові коштів гарантуємо, за кожну копійку можемо відзвітувати. Якщо кожен кам’янчанин у місяць пожертвує 5 гривень, це буде величезна допомога бійцям.

Теги: волонтери, допомога АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.