Перейти на мобільну версію сайту


08.08.2014

З МОСТА - НА РАТУШУ

У вівторок, 5 серпня, під час брифінгу для ЗМІ заступник міського голови Сергій Бабій розповів про те, скільки коштів надійшло в міську казну від платного проїзду через Замковий міст.
За 20 днів з початку відновленння платного проїзду через міст проїхало 2800 автомобілів, раніше ця цифра становила 3200. Загалом автомобілісти сплатили 301 тис. 770 грн. Із зібраних  грошей було сплачено 50 тис. 295 грн ПДВ до Держбюджету. А от міська казна отримає 148 тис. 354 грн. 116 тис. 412 грн буде перераховано у Фонд соціально-економічного розвитку міста, а 31 тис. 942 грн надійде у Загальний бюджет (18% податок на прибуток).
Зі зібраної за 20 днів суми 14 тис. 551 грн отримає історичний музей-заповідник. А скарбниця комунального підприємства «Крок-Плюс», яке здійснює обслуговування платного проїзду через міст, поповниться на 14 тис. 551 грн.
Зібрані за 20 днів кошти міська влада пропонує витратити на реставрацію міської Ратуші, мовляв, вона є знаковою будівлею нашого міста, тут проводяться урочисті зустрічі, з’їзди офіційних осіб, підписання угод, презентації та конференції.
До слова, остання реставраця Ратуші проводилася п’ять років тому, але на верхньому ярусі не встановили балконів з двох боків, тому вони мають бути встановлені. Малі туристичні групи зможуть підніматися на гору і з висоти пташинного польоту милуватися Кам’янцем. Ремонт триватиме з серпня до жовтня. На нього виділяється 70 тис. грн. Фарбуванням та висотними роботами займатимуться кам’янецькі альпіністи.

Теги: Замковий міст, платний проїзд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.