Перейти на мобільну версію сайту


04.04.2014

З КРИМУ - ДО КАМ’ЯНЦЯ

Уже другий тиждень поспіль наші військові покидають окупований Крим. Ті, хто відмовився присягнути окупантам, їдуть на материк, де їх чекає нове призначення.
29 березня у Кам’янець для подальшого проходження військової служби прибула прапорщик Олена Слободянюк, яка впродовж останніх років служила в поштовому зв’язку військово-морських сил України м.Севастополь.
Як з’ясувалося, Олена Миколаївна корінна кам’янчанка. Нині вона проживає у помешканні своє мами. Приїхала з двома дітьми - 24-річним Дмитром та 11-річною Тетяною. Син одразу ж став на облік у міський Центр зайнятості, а дочка продовжує навчання у 5 класі ЗОШ №7. Чоловік пані Олени Сергій Володимирович - полковник запасу. Він поки що залишився у Севастополі вирішити організаційні питання, все таки сім’я має 3-кімнатну квартиру. Родина Слободянюків все ще сподівається, що Крим залишиться українським, хоча, за словами Олени Миколаївни, ця надія згасає з кожним днем.

А З ЄВПАТОРІЇ - В «ДНІСТЕР»
Минулого четверга в Староушицькому санаторії «Дністер» оселився будинок дитячого типу в Евпаторії. Восьмеро дітей шкільного віку та батько з мамою дуже задоволені гостинність господарів.
- Зранку переселенці разом з відпочивальниками отримують лікувальні й реабелітаційні процедури, а пообіді відвідують школу, - повідомила нам головна медична сестра санаторію Наталя Чайковська. - Узагалі санаторій міг би прийняти 150 дітей і 50 сімей.

Теги: Крим, переселенці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.