Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

З «І» НА «О» ТА БЕЗ ПОЛІТИКИ

Учора відбулася 21 сесія райради VI скликання. Народні обранці пропрацювали та проголосували більше ніж за два десятки питань порядку денного. Як завжди, обійшлося мирно й «одноголосно».
Спроба депутата райради, голови міського осередку ВО «Батьківщина» Миколи Жогана на початку пленарного засідання розрухати розмірено-політичне життя району зазнала фіаско. Більшістю голосів депутати «прокотили» бодай розгляд проекту рішення «Щодо звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України з вимогою підписання Угоди про асоціацію прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ та звільнення з ув’язнення Тимошенко Ю.В.». Невідомо, що саме налякало районну більшість - євроінтеграція, впровадження невідомих реформ чи звільнення Тимошенко, проте «за» голосували лишень сесія.JPGбілосердешні, й то, деякі аж занадто сром’язливо...
Не набравши необхідної кількості голосів ні «за», ні «проти», питання зависло в повітрі.
Зрештою, відкинувши в бік політику, депутати перейшли до справ приземлених, як от затвердження змін до районного бюджету, готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, стану криміногенної ситуації в районі тощо. Разом з цим, було розглянуто низку депутатських запитів. Зайнялись представники від народу і питаннями граматики, розглянувши клопотання Панівецької сільської ради про перейменування її на Пановецьку.
Також було затверджено план роботи на І півріччя 2014 року.
Сесія підтримала рішення присвоїти звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» директору ПАТ «Подільський цемент» Семену Дарчуку.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.