Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2018

З ГЛИБИН ДНІСТРА ДО РАТУШІ

фест4 травня в Кам’янці-Подільському відбувся IV відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра». 

Понад 30 колективів з Хмельницької та Чернівецької областей вражали своєю професійною виконавською майстерністю, а сама концертна програма фестивалю, яка тривала понад 6 годин, пройшла на одному диханні. Усі учасники були нагородженні дипломами та пам'ятними подарунками фестивалю. 

Гуменецьку ОТГ представляли три колективи – народний жіночий вокальний колектив «Подолянки» Гуменецького СБК, народний фольклорний аматорський колектив «Криниченька» Супрунковецького СБК та народний вокальний гурт «Мальви» Пудловецького СБК.

Колибаївську ОТГ представляли два колективи – фолькльорний колектив народної музики «Янчинецькі музики» який виконав пісні «Сопілкарю» та «По долині туман» та народний ансамбль української народної пісні «Подільське перевесло».

– Це вже четвертий фестиваль, який став продовженням відкриття в Кам’янці туристичного сезону, – каже директор РЦКМ «Розмай» Володимир Кусік. – Проведення в місті дало можливість запросити більшу кількість колективів. Приємно, що всі відгукнулися на наше запрошення, подолали чималу відстань, аби потішити своїми виступами кам'янчан та гостей міста.

Теги: фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.