Перейти на мобільну версію сайту


04.12.2015

З 14 ГРУДНЯ АВТОБУСАМ ЗАСЬ!

Перше засідання виконкому міської ради принесло для окремих перевізників не зовсім приємний сюрприз - з 14 грудня їм буде заборонено проїзд через Замковий міст.

Члени виконкому вирішили впорядкувати дорожній рух на території Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Старого та Нового Замків, відтак заборонили рух автобусів, мікроавтобусів приміського, міжміського та міжнародного сполучення, що здійснюють пасажирські перевезення на території Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, комплексу Старого та Нового Замків.
Натомість це обмеження не стосуватиметься туристичних автобусів, які рухатимуться до музейного комплексу Старого замку зі сторони вул.Папаніна.

За словами заступника міського голови Сергія Бабія, останнім часом рух через Замковий міст автобусів та мікроавтобусів значно зріс, адже окремі міжміські та приміські автобуси в такий спосіб намагалися скоротити шлях та швидше потрапити до міста. Не до вподоби був маршрут приміських автобусів через місто і власне міським перевізникам, мовляв, районні водії «підбирають» частину пасажирів із міських зупинок. Останній фактор був причиною постійних конфліктів між водіями міста й району.

Наразі через місто має право курсувати лише один районний маршрут №111, але він тимчасово не діє. Щоправда, не будемо приховувати, що через Замковий міст не раз намагалися «проскочити» автобуси до поближніх сіл, але тепер їм добряче увірветься.

Після такої заборони стане менше грошей у КП «Крок-плюс», яке обслуговує шлагбаум, що встановлений по обидва боки Замкового мосту. За попередніми підрахунками, щодня підприємство недоотримуватиме в межах 1,5-2 тис. грн.
Як і раніше, через міст курсуватимуть автобуси, в паспортах маршрутів яких затверджений проїзд через територію музею-заповідника. Варто зауважити, що паспорт маршрутів затверджується на рівні Міністерства інфораструктури, а заборона проїзду не за маршрутом може розцінюватися як така, що нанесе збитки перевізникам.

Тож рішення виконкому виглядає дещо незрозумілим - одним можна, а іншим зась? Чи у такий спосіб міські перевізники все таки вирішили позбутися від конкурентів з району?

Теги: пасажирські перевезення, Замковий міст, перевезення, перевізники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.