Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2018

З 1 КВІТНЯ ПРОЇЗД 5 ГРИВЕНЬ

5-hrn22 березня пройшло чергове засідання виконкому, на якому розглянули понад 60 питань. Як завжди, заслухали питання надання матеріальної допомоги, затвердили статут КП «Міська стоматполіклініка» в новій редакції, додавши до статутного фонду 200 тис. грн на придбання компресора. Аби врятувати медзаклад, тут має пройти оптимізація, вважає міський голова Михайло Сімашкевич. Адже саме КП не може заробити на своє існування.

Леонтію Рогалю було незрозуміло, як посаду головного лікаря може займати людина без відповідної освіти. Але її найняли як кризового менеджера, щоб зберегти для міста стоматполіклініку як комунальне підприємство. 

Проголосували члени виконкому і за оголошення конкурсу із залучення інвесторів-забудовників. Перед цим директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський нагадав присутнім, що мова йде про аварійний 8-квартирний будинок на вул.Драй-Хмари, 24. Минулого року чотири сім’ї вдалося відселити, а ще чотири залишилося, тому слід оголосити конкурс, і забудовник має решту відселити.

Дано дозвіл на зрізання старих 12 дерев за рахунок заявників та 21 дерева за рахунок бюджетних коштів. Михайло Сімашкевич дав завдання розробити програму озеленення міста.

Також проголосували за затвердження статутів КП «Управлінські компанії «Добробут», «Житловик», «Південь» і «Південне», «Господар» та статуту міської централізованої бібліотечної системи в новій редакції. Така потреба виникла через те, що тепер бібліотеки надаватимуть платні послуги.

А от тепер неприємна новина для пасажирів і не думайте, що це першоквітневий жарт: з 1 квітня за проїзд у маршрутках доведеться платити 5 грн. Це скорегована ціна через зростання вартості пального та мінімальної зарплати.


Теги: проїзд подорожчав

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.