Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2019

ЮНІ КАМ’ЯНЧАНИ СПРАВЖНІ КНИГОМАНИ

книгоманиУ місті вже стартував Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019», який проводиться з 2005 року і має на меті популяризувати читання. 5 березня відбувся І його етап.

Конкурс дає можливість учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам чи здібностям, а лише завдяки систематичному читанню. Діти мають змогу переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. 

У конкурсі взяли участь 17 читачів-семикласників із НВК №17, ЗОШ №10, 7.

ЗОШ № 10 представляли учні 7-А класу Анна Заремба, Ольга Михайлюк, Аріанна Петрунчак та учні 7-Б класу Андрій Королюк, Віталіна Фрідріх, Єлизаветта Швед. Під час заходу книгомани знайомилися, розповідали про себе та змагалися читацькими вміннями. А також учні довели, що підлітки не тільки «пропадають» у гаджетах, а ще й читають. 

Компетентне журі обрало переможця – Віталіну Фрідріх (ученицю 7-Б класу ЗОШ №10). Вона здобула титул «Суперчитач бібліотеки» та буде продовжувати боротьбу вже в наступному етапі конкурсу. Також діти отримали нагороди в номінаціях: «Юний ерудит» – Ліза Швед (7-Б, ЗОШ №10), «Візитка учасника» – Анна Заремба (7-А, ЗОШ № 10).

Теги: конкурс дитячого читання «Книгоманія-2019»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.