Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

ЙШЛИ РАЗОМ

військові14 травня в Центрі розмінування ГУОЗ ЗСУ розпочався перший шеститижневий навчальний курс з підготовки за спеціальністю сапер за стандартами НАТО (розмінування) першого рівня.

– Я офіцер піхоти і покладаюсь на своїх підлеглих, на своїх інженерів у питаннях безпеки, мобільності, забезпечення життєздатності, – наголосив командир навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник Фредерік Коте. – Сьогодні важливий для вас день, ви починаєте перший рівень пілотного, саперного курсу, який буде повністю сумісний зі стандартами НАТО.

Фредерік Коте також підкреслив, що цей курс не є суто натівським. Він розроблений спільно з канадськими та українськими саперами-інструкторами, з урахуванням досвіду участі Збройних сил України на сході.

У свою чергу начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував колегам зі збройних сил Канади за допомогу і сприяння у професійній підготовці українських саперів, постійну підтримку України урядом та громадянами Канади у скрутний для нас час.

– До цього дня ми йшли разом з канадськими партнерами чотири роки. Саме сьогодні розпочинається шеститижневий курс про який ми мріяли ще у 2015-му, – підкреслив командир. – Я впевнений в тому, що професійний досвід наших військовослужбовців і досвід та вміння канадських колег значно підвищить ефективність виконання завдань в Збройних силах України, – зазначив Володимир Родіков.


Теги: Центр розмінування, шеститижневий навчальний курс за стандартами НАТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.