Перейти на мобільну версію сайту


29.05.2020

ЇДЕМО, АЛЕ В МЕЖАХ ОБЛАСТІ

27 травня, обласна комісія ТЕБ і НС вирішила питання відновлення перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом. Вони погодили частковий запуск внутрішньообласних перевезень, але з низкою зауважень.

АВТОБУСАМИ

Отже, дозволили регулярні внутрішньо обласні пасажирські перевезення автобусами з цієї п’ятниці, 29 травня. Перевізникам дали добу підготуватися до відновлення роботи. Проте було запроваджено низку обмежень. Наприклад, пасажирські автобуси не повинні заїжджати у Нетішин. Перевізники мають висаджувати людей на території автовокзалу, який розташований за межами міста. У Кам’янці-Подільському пасажирів повинні доправляти виключно на автовокзал, а не на зупинки громадського транспорту.

Також перевізники не повинні транспортувати людей, які мають перебувати на самоізоляції. Згідно з постановою Кабміну, до них також належать громадяни, які досягли 60-річного віку. Виключенням є передбачені урядом категорії
населення, наприклад, медики, держслужбовці, працівники критичної інфраструктури.
– В автобусах пасажири повинні перебувати в захисних масках. Також кількість людей не має перевищувати фактичну кількість сидячих місць. Якщо будуть зареєстровані порушення таких вимог, надалі може навіть розглядатися рішення про припинення того чи іншого маршруту на час карантину, – наголосив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

Але міська влада Нетішина повідомила, що не готова відкривати автобусне сполучення між населеними пунктами. У місті виявлено шістдесят хворих, тому транспортникам доведеться дочекатись, поки епідеміологічна ситуація поліпшиться.

Так само, поки що доведеться відкласти і поїздки до сусідніх областей. Оскільки у сусідів усе ще спостерігається доволі висока динаміка поширення вірусу, в області не дозволені міжобласні рейси.

ЗАЛІЗНИЦЕЮ

Приміські ж залізничні перевезення на Хмельниччині відновлять не повністю. З 1 червня дозволили запустити лише потяги сполученням Хмельницький-Волочиськ і Гречани-Жмеринка.
За словами заступника голови Хмельницької ОДА Сергія Ткачука, Укрзалізниця запропонувала також відновити з 1 червня роботу потягів Гречани-Шепетівка, Хмельницький-Кам’янець-Подільський-Ларга, Козятин-Шепетівка, Шепетівка-Рівне та Шепетівка-Ланівці. Проте від цього на Хмельниччині відмовилися.

– Проти відновлення руху цих потягів висловилися представники районів та міст. Крім того, у багатьох випадках відновити їх роботу не дозволяє епідеміологічна ситуація, – зазначив Сергій Ткачук. - У потяги не мають приймати громадян, які повинні перебувати на самоізоляції. Інші ж – повинні бути у захисних масках. На території вокзалів під час приїзду чи відправлення потягів мають перебувати представники поліції.

Напередодні заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш зазначав, що питання відновлення роботи приміського залізничного транспорту мають розглядати у п’ятницю. Як виявилося, обласна комісія з ТЕБ і НС дозволила частково відновити роботу регулярних перевезень раніше, ніж планувалося. Водночас міська влада Нетішина повідомила, що там не готові відкривати автобусне сполучення між населеними пунктами. У місті виявлено шістдесят хворих, тому транспортникам доведеться дочекатись, поки епідеміологічна ситуація поліпшиться. Так само поки що доведеться відкласти і поїздки до сусідніх областей. Оскільки у сусідів усе ще спостерігається доволі висока динаміка поширення вірусу, в області не дозволені міжобласні рейси.

Теги: транспорт, карантин, автобуси, залізниця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.