Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2019

Є МОЖЛИВІСТЬ ПОВЕРНУТИСЯ В ЛІВАН

ліванКам’янецькі військові мають величезний досвід миротворчих місій, зокрема й у Лівані. Наші військові інженери у складі польського контингенту займалися там розмінуваннями. Першим командиром укрінжбату був полковник Олег Хавронюк.

До 2000 року вважалося, що на півдні Лівану було близько 200 мінних полів із загальною кількістю 76,5 тис. мін. Але наші військові зібрали повну інформацію щодо мінної ситуації. Зокрема, було документально підтверджено наявність понад 1000 мінних полів, у яких закладено майже 500000 вибухонебезпечних предметів. Вони розробили методику гуманітарного розмінування, яка сьогодні прийнята за основу Женевським інститутом гуманітарного розмінування.

Нещодавно заступник начальника Центру розмінування підполковник Микола Пянковський з ознайомчим візитом відвідав ліванський центр з протимінної діяльності в Бейруті. Захід, метою якого було вивчення організації та специфіки роботи Ліванського центру, організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування.

Під час візиту гостей ознайомили з організаційно-штатною структурою, порядком підготовки спеціалістів гуманітарного розмінування, процесом формування програм тренінгів із гуманітарного розмінування, особливостями проведення тренінгів з нетехнічної оцінки та знешкодження вибухонебезпечних предметів, матеріально-технічною базою центру протимінної діяльності.

Загалом візит пройшов дуже продуктивно, оскільки його тематика є досить актуальною в зв’язку з виконанням Україною взятих на себе міжнародних зобов’язань у сфері протимінної діяльності, підвищення рівня безпеки населення та очищення територій, що забруднені вибухонебезпечними предметами.


Теги: ознайомчий візит у ліванський центр з протимінної діяльності в Бейруті

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.