Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

Є ГРОШІ, Є РОБОТА

виконком20 вересня відбулося чергове засідання виконкому. Серед розглянутих питань більшість були соціального та житлово-комунального спрямування.

Так, нужденним надано матеріальну допомогу, розглянуто організаційно-технічні заходи з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період та організацію збору і вивезення опалого листя. Цього року комунальники вже забезпечені сіллю на 100%, її вже є 280 тонн, і на 60% відсівом (2 тис.т). КП «Комбінат благоустрою» має 21 одиницю спецтехніки на ходу, хоча, чесно кажучи, вона потребує оновлення. 200 тис. грн витрачено на ремонти фасадів будинків, 100 тис. грн – на протиаварійні роботи будинку на Орининському шосе, 200 тис. грн були виділені з міського бюджету на капітальний ремонт внутрішніх мереж за програмою 50х50. 2 млн грн заплановано на ремонт 15 ліфтів. Не вистачає грошей на ремонт даху будинку вул.Каліська, 8. Потрібно півмільйона. Бюджет може виділити 200 тисяч, люди назбирали 50, тому й розпочинати його немає сенсу, доки не з’являться гроші.

Капітальний ремонт даху на Драгоманова, 12 є реальним – з бюджету виділено 200 тис. грн, 100 тисяч надає ОСББ, а 100 – забудовник. На дороги цього року виділено 7 млн 510 тис. грн – це вдвічі менше попередніх років. За ці гроші робляться капітальні, поточні і ямкові ремонти дорожнього покриття, а також проводяться ремонти внутрішньодворових проїздів. Проведено 52 км дорожньої розмітки, 29 тис. грн витрачено на утримання зливової каналізації. Проведено суцільний ремонт трьох кладок, ще одна на черзі. 

Погодили члени виконкому перелік платних медичних послуг у міській лікарні (на вторинному рівні), які доповнили такими позиціями: цифрове рентгенологічне обстеження (без диску) – 52 грн, з диском – 61 грн, забір крові з пальця – 5 грн, забір з вени – 7 грн.

Також погоджено проект рішення сесії міськради «Про затвердження міської програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у місті на 2019-2023 роки».


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.