Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ЙДУТЬ ЯК ДО ОСТАННЬОЇ ІНСТАНЦІЇ

Черговий прийом громадян провів 12 серпня міський голова Михайло Сімашкевич. В основному кам’янчани зверталися із питаннями, що стосувалися соціальної та житлово-комунальної сфер.

Переселенка з Донбасу, яка нині проживає в будинку на Хмельницькому шосе, 13, звернулася до голови з проханням допомогти з питанням надання житла її родині. Враховуючи, що держава не забезпечую цю категорію громадян житлом, а місцеві бюджети не в змозі фінансувати такі програми, питання залишається відкритим.

- На найближчу перспективу очікуємо забрати до комунальної власності приміщення професійного будівельного ліцею та облаштувати його під соціальне житло - це поки єдиний варіант, - каже прохачці Михайло Євстафійович.

Заява старшої будинку з вул.Дружби народів, 2 стосувалася сприяння у встановлені теплового лічильника в будинку. Це питання вирішилося одразу. Прилад обліку пообіцяли встановити представники КП «Міськтепловоденергія». Ще одна громадянка звернулася з приводу заміни газової колонки в помешканні її батька, пенсіонера, інваліда війни. Дійсно державою задекларована програма із заміни газового обладнання для соціально незахищеної категорії людей. Проте кошти до місцевих бюджетів на ці цілі не надходять, тому люди роками чекають вирішення цієї проблеми. Міський голова звернувся до адміністрації «Хмельницькгазу» з проханням посприяти у вирішенні питання.

Усі проблеми взяті на особистий контроль мера та будуть вирішені найближчим часом.

Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.