Перейти на мобільну версію сайту


10.07.2015

ЙДЕМО В ЄВРОПУ, АЛЕ СИР ЇМО ІЗ ЗЕМЛІ

6 липня між владою, правоохоронними органами, працівників ринку і стихійної торгівлі пройшло жваве обговорення питання несанкціонованої торгівлі вздовж Центрального ринку на вул.Князів Коріатовичів. Підприємці ринку вкрай незадоволені тим, що навколо ринку продукти продають не лише сільгоспвиробники, а й перекупники. Вони стоять біля людей, які приїздять із поближніх сіл, аби пошвидше продати молоко, овочі та фрукти. Цією ситуацією скористалися «бариги» (так їх називають підприємці) і не платять ані податки, ані за торгівельне місце.

Директор ринку Сергій Чернявський повідомив, що на ринку достатньо місця за прилавками, аби люди торгували, але вони чомусь не хочуть, бо тут потрібно заплатити за місце 3-5 грн. Він запевнив, що може забезпечити для сільгоспвиробників 450 торгівельних місць, але хто цих продавців зможе «загнати» на ринок. Міліція не має повноважень таке робити. За торгівлю в невстановленому місці відповідає КП «Інспекція з благострою міста», але вона теж не може з цим впоратися. Крім того, є чітко прописані правила торгівлі, яких необхідно дотримуватися всім.
На засіданні громадскість товкла воду в ступі, намагаючись придумати велосипед. Представники ініціативної групи стихійного ринку обурювалися, що не мають відведеного місця для продажу продуктів з присадибних ділянок і що разом із ними торгують перекупщики.

Не чекаючи 10-денного терміну, який дали директору ринку, щоб знайти місця для селян, котрі хочуть продати продукцію, вже наступного дня Сергій Чернявський разом із робочою групою вийшли на вул.Коріатовичів, аби перевести продавців на відведені для цього місця на ринку. Молочниць провели в молочний павільйон, продавців овочів та фруктів - на критий ринок.
Тротуар вздовж ринку ніби й очистили, але на півдня, бо вже під вечір там знову стояли жіночки і продавали кури, молоко, сметану та сир...

Як побороти це явище залежить не лише від посадовців, а й від нас із вами.

Теги: стихійна торгівля, Центральний ринок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.