Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

ЯСНИЛО ЗВІЛЬНИВ ДИРЕКТОРА СПИРТЗАВОДУ?

Голова первинної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки «Захист справедливості» ДП «Довжоцький спиртовий завод» Анатолій Яснило, пройшовши за чотири роки суди різних інстанцій, довів, що правда на його боці. яснило.JPGФеміда цього разу виявилася зрячою до простої людини.
У грудні 2008 року Анатолій Яснило звернувся до суду із позовом до ДП «Довжоцький спиртовий завод» щодо скасування наказу про його незаконне звільнення. До того часу Анатолій Георгієвич працював головним фахівцем з охорони навколишнього середовища на цьому підприємстві. Тодішній директор спиртзаводу звільнив його «у зв’язку із систематичним невиконанням без поважних причин трудових обв’язків». Та чи справді такий безалаберний у роботі пан Яснило? Чи можливо, він заважав керівництву заводу годувати кам’янчан обіцянками, що ось-ось перестане смердіти. Істина залишилась поза лаштунками.
Натомість Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ виніс вирок залишити в силі рішення Кам’янець-Подільського міськрайонного суд, зокрема, поновити Анатолія Яснила на посаді головного фахівця з охорони навколишнього середовища ДП «Довжоцький спиртовий завод». Також йому буде виплачено компенсацію за завдану шкоду.
Володимир Михайлов уже не директор спиртзаводу, на разі виконує обов’язки керівника цього підприємства Олексій Мельник. Та чи перестане нам з вами від того смердіти?

Теги: Яснило, спиртзавод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.