Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

ЯКЩО ЯПОНЦЯМ СПОДОБАЄТЬСЯ, ДАДУТЬ ГРОШЕЙ

24 вересня у місті з неофіційним візитом перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі з дружиною.
Для посла було влаштовано культурну програму та екскурсію по історико-архітектурних об’єктах Старого міста. Саката Тоічі був вражений неймовірною красою нашого міста.
У складі посольської делегації перебував і координатор Грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» Андрій Бучнєв (програма фінансується урядом Японії). Міська влада планує брати участь у програмі грантової допомоги «Кусаноне».
 Наразі сформовано перелік заявок, за які варто поборотися. Усі вони мають соціальне спрямування. Зокрема, це закупівля реанімобіля для станції швидкої медичної допомоги, медичного обладнання для лікарні, поліклінік, амбулаторій міста, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі у школах міста.
 У зв’язку з цим, Андрій Бучнєв відвідав заклади охорони здоров’я та освіти міста, які, у разі перемоги гранту, отримають необхідне обладнання.
 Пан Бучнєв під час зустрічі з медиками та освітянами визнав соціальну значимість поданих проектів та зазначив, що вони будуть прийняті до розгляду Посольством Японії в Україні щодо можливого фінансування.


Теги: Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.