Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

ЯКЩО ПАДАЮТЬ КОЗИРКИ, ЗНАЧИТЬ КОМУСЬ ЦЕ ПОТРІБНО?

Неоднозначна ситуація утворилася навколо вхідного козирка над третім під’їздом, що в будинку №19 на вулиці Космонавтів.
У понеділок нам зателефонували в редакцію й повідомили, що на вихідні козирок над третім під’їздом цього будинку впав. На щастя, ніхто не постраждав. Але...
Ми приїхали на місце події і побачили, що частини козирка, яка виступала перед вхідними дверима, немає. Щоправда, на місці козирка знаходилася металеве конструкція, яка, ймовірно, свідчила, що козирки.JPGутримувач будинку має намір відновити зруйнований козирок.
Також сюди виїхали представники архітектури міської ради. Їм не вдалося поспілкуватися із мешканцями цього під’їзду. Проте, за їхніми словами, частина козирка, яка виступала, була демонтована саме утримувачем будинком, а не впала самостійно.
Цікаво, що у сусідньому будинку (вул.Космонавтів, 21) нещодавно трапилася схожа ситуація. Однак тоді відбулося саме падіння козирка, а не його плановий демонтаж. Після цього інциденту почалося активне проведення ремонтних робіт цих будівельних конструкцій у сусідніх будинках.
Страх окремих людей щодо падіння козирків цілком зрозумілий, адже ще свіжа згадка про трагедію в одному із дитячих санаторіїв, що в Криму, в якому під ногами чотирьох дітей обвалився балкон.
Стан справ у комунальному господарстві нині швидше схожий не на забезпечення комфорту, а на створення постійної небезпеки життю людини. І цьому є своє пояснення. Комунальне господарство потребує величезних капіталовкладень та, насамперед, порядності й відповідальності утримувачів будинків.

Теги: козирки, комунальні служби

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.