Перейти на мобільну версію сайту


25.07.2014

ЯКЩО НЕ Я, ТО ХТО?

Чотири роки поспіль підприємець Михайло Шендерук за власні кошти латає вулицю Поштовий спуск. Хоч і проживає на сусідній, Онуфрієвській, але перша для жителів цього району є заледве не центральною трасою.
Цього року Михайло Михайлович вже чотири рази підсипав Поштовий спуск мучкою, неодноразово проводив бетонні роботи на окремих ділянках. У історичну вулицю вже «закопав» дорога.JPG10 тисяч грн, проте каже, що такі «капіталовкладення» для нього - це щорічна норма.
На жлобське запитання: «Для чого вам це все?», підприємець з усмішкою відповідає: «Якщо не я, то хто? Можливо, хтось побачить візьме за приклад, і біля свого дому відремонтує шматок дороги чи бодай засипле якусь ямку».
Частково у цій вельми благородній справі пану Шендеруку цього року допомогли підприємець Олександр Костинський, який поділився 1000 грн, та Левон Назарян - 300 грн.
Частина Старого міста від Поштового спуску в напрямку Видрівки практично завжди була відрізана від цивілізації - у цей бік не хотіли їхати ані таксисти, ані медики швидкої. Люди, аби дістатися додому, викручувалися як могли - хтось не шкодував ніг і взуття та йшов пішки, а хтось, маючи кілька зайвих гривень, підсипав щороку дорогу...

Теги: Старе місто, Поштовий спуск, ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.