Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2013

ЯК ЗАВЖДИ ДІЛИЛИ ГРОШІ ТА ВИРІШУВАЛИ ДОЛІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

23 жовтня пройшла 47 позачергова сесія міськради, на якій було розглянуто 54 земельних питання та зміни до рішень попередніх сесій. Зокрема, було проведено перерозподіл видатків на управління освіти та науки, департамент ЖПДІ, соціального захисту та інші.
Депутат міськради Сергій Акимович висловив незадоволення щодо збільшення коштів на «Теплові сесія.JPGмережі» з метою створення аварійного запасу труб для оперативної ліквідації непередбачуваних ситуацій, мовляв, це потрібно було зробити вже давно. Та всім відомо, що грошей в бюджеті немає і лише за умови їх надходження фінансуються ті чи інші статті витрат.
Також депутати погодилися передбачити в міському бюджеті кошти на фінансування проекту «Формування лікувально-оздоровчої інфраструктури бальнеологічного курорту «Кам’янець-Подільський» в сумі понад 1,5 млн. грн.
Ще до початку сесії міський голова виконував приємну місію нагородження кам’янчан. Так, Михайло Євстафійович вручив грамоти рятувальникам, які гасили пожежу в МБК. Відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою» отримали начальник 2-го ДПРЗ Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Олег Іванюк та ветеран праці Іван Цісар.
Цінний подарунок і грамота від міського голови дісталася голові громадської організації «Ініціатива і розвиток» Андрію Зайцю за активну участь у реалізації державної молодіжної політики та перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Візуалізуй Свої Дії».
Також депутати дізналися, що їхнього колегу Василя Сенюка виключено з фракції партії Регіонів у міській раді.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.