Перейти на мобільну версію сайту


05.02.2016

ЯК НЕ РЕФОРМУЄМО, ТО ЗАКРИЄМО

Освітню галузь вчергове лихоманить від реформ.

Учора Кам’янеччину із робочим візитом відвідав головний освітянин області Олег Фасоля. Він побував у навчальних закладах об‘єднаних територіальних громад та поспілкувався із колегами з приводу реформування галузі.
Цьогоріч на освітню галузь очікує декілька не зовсім приємних моментів. Як і поліцейських, педагогів також переатестують. За словами Олега Фасолі, атестаційні комісії будуть створені при відділах освіти об’єднаних територіальних громад на місцях і за бажанням туди можуть бути залучені фахівці районного методичного кабінету відділу освіти РДА.

Найбільш неприємний сюрприз очікує навчальні заклади, де перебуває до 25 учнів. Це стосується як початкової школи, так і загальноосвітньої. У зв’язку із прийняттям нового Бюджетного кодексу України, з 1 вересня 2016 р. усі навчальні заклади, в яких навчається менше ніж 25 учнів, фінансуватися не будуть.

Отож, тотального укрупнення не уникнути. За попередніми даними під ніж оптимізації мають всі шанси потрапити школи І-ІІ ступенів у сс.Велике Залісся, Вихватнівці, Демшин, Збруч та Супрунківці.

Відбудуться зміни і у фінансуванні програми «Шкільний автобус».Кошти будуть спрямовуватися лише туди, де загальноосвітні навчальні заклади будуть оптимізовані. А от щодо виділення коштів на розвиток дошкільної освіти, то на думку Олега Івановича, цьогоріч було би доцільне співфінансування із районного бюджету.

Теги: освіта, район

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.