Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

«Я ПЕРЕСТАНУ БУДЬ-ЩО РОБИТИ ДЛЯ МІСТА»

Обуренню і суму власника ресторану «Лондон» Георгія Телятицького не було меж. У чоловіка навіть сльози навернулися на очі, коли вранці у чистий четвер побачив, як його пасхальну композицію, що зтелятицький (1).JPGнаходиться на ліхтарному стовпі навпроти ресторану, понівечено.
Він щороку прикрашає до різних свят прилеглу територію, витрачаючи на це чималі кошти. Та чомусь декому ця краса не подобається. Так, минулого року вандали поламали цю ж пасхальну композицію. Камера спостереження зафіксувала підлітків-бешкетників, тому, враховуючи таке велике свято, Георгій Антонович їх пробачив. Цього ж року камера зафіксувала вже двох молодиків та старшу жінку, які руйнували цю композицію.
- На перший погляд ці троє людей були не п’яними, - розповідає Георгій Антонович. - Це справжні вандали, які наругалися над релігійними почуттями. Ці особи мають відповісти згідно з законом. Пробачати я їх не хочу, бо пробачати можна людей, які розкаялися. Я не прагну крові, але їх міліція, попри все, повинна знайти, і вони мають бути публічно осоромленими. Про їхню наругу мають знати батьки, сусіди, колеги, друзі. Їхній вчинок - це виклик не лише мені, а усій громаді міста. Особи такого етичного налаштування кинули виклик усім лише через звичайнісіньку безкарність, вони відчувають себе героями, а ми своєю бездіяльністю даємо їм на це дозвіл. Якщо цих варварів не буде знайдено, я перестаю будь-що робити для міста, бо мені просто плюють в обличчя.

Теги: вандали

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.