Перейти на мобільну версію сайту


08.08.2014

ВЗЯЛИСЯ ЗА ЗЕМЛЮ

31 липня під час чергового засідання колегії РДА розглядалися питання виконання районного, селищного та сільських бюджетів за I півріччя 2014 року, реалізації в районі Національної антикорупційної стратегії та заходів щодо запобігання і протидії корупції в I півріччі 2014 р., та стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Про виконання районного бюджету присутніх проінформував головний фінансист району Олександр Федик. За його словами, за І півріччя ц.р. до зведеного бюджету району надійшло 142 бюджет.jpg643,3 тис. грн. Обсяг районного бюджету становить 117 708,6 тис. грн, або 82,5% від загальної суми доходів. По власних доходах загального фонду виконання забезпечено на 115,2%. Якщо порівняти із минулим роком, то темп зростання складає 110,6%.
Головним джерелом наповнення бюджету й надалі залишається податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло до зведеного бюджету району в сумі 19 883,2 тис. грн.
Разом з цим, аби продовжувати й надалі стабільно курсувати у фінансових потоках, сільським та селищному головам рекомендували терміново внести зміни до договорів оренди земельних ділянок у межах населених пунктів, відповідно до Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні». Відповідно до цього документу, встановлення ставок орендної плати за землю передбачається в розмірі не менше 3% нормативної грошової оцінки. Також керівники населених пунктів мають виявляти факти безоплатного користування земельними ділянками та вживати заходи щодо негайного оформлення відповідних документів на землекористування і сплату податків відповідно до Земельного кодексу України. Що ж до боржників, які не сплачували за користування земленю більше ніж півроку, то з ними керівництво району рекомендує розривати договори.

Теги: колегія РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.