Перейти на мобільну версію сайту


11.09.2015

ВЗЯЛИСЯ ЗА СІЛЬСЬКІ ДОРОГИ

7 вересня голова РДА Василь Сукач провів робочу зустріч з питань ремонту доріг державного значення на території району. У ній взяли участь начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Борис Бец, заступник генерального директора ПАТ «Гіпсовик» Іван Атаман, начальник філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Василь Чорний, голова Колодіївської сільської ради В’ячеслав Голованьов та голова Довжоцької сільської ради Руслан Рябий.

Основні питання, що розглядалися, стосувалось ремонту доріг у селах Довжок та Колодіївка.

- Голови територіальних громад спільними зусиллями у співпраці з керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств всіх форм власності мають право брати активну участь в ремонті доріг, які дорогипроходять через населені пункти, - зауважив голова РДА.

Як повідомив Колодіївський сільський голова В’ячеслав Голованьов, наразі в Колодіївці ремонтуються всі сільські дороги. Для цих потреб із сільського бюджету буде витрачено до 100 тис. грн.

За словами Довжоцького сільського голови Руслана Рябого, на сьогодні з сільського бюджету витрачено більше 500 тис. грн на виготовлення проектної документації та ремонту 1400 м вул.Котовського, яка знаходиться на балансі сільської ради. На найближчій сесії буде прийнято рішення про поточний ремонт вул.Франка.

Місто теж не пасе задніх, вже закінчено ремонт вулиці Молодіжної у селещі Першотравневому і КП "Комбінат благоустрою" перейшов на мікрорайон Жовтневий до ямкового ремонту головної магістралі руху громадського транспорту  - вулиць Жукова, Дружби народів, Космонавтів, 30 років Перемоги. Відтепер водії не займатимуться художнім водінням, а просто і безпечно будуть перевозити пасажирів.

Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.