Перейти на мобільну версію сайту


13.01.2017

ВЗЯЛИСЯ ЗА РИБУ

веризуб1Державна служба охорони НПП «Подільські Товтри» продовжує рейди на об’єктах природно-заповідного фонду з метою виявлення незаконного вилову риби.

10 січня було проведено чергове інформування підприємців, які продають рибу на Центральному ринку. Їм повідомляли про заборону з 1 січня 2017 року промислового вилову риби та відповідно продажу червонокнижних видів, зокрема веризуба. Під час проведення цієї акції працівники служби держохорони виявили в однієї з продавчинь веризуба. Одразу на місце події викликали поліцію, аби задокументувати цей факт. Однак підприємлива жінка встигла втекти, доки прибув наряд правоохоронців.

11 та 12 січня начальник держслужби охорони ПЗФ Олександр Спасюк, начальник ПЗФ ПОНДВ Віктор Гуменюк разом з інспекторським складом НПП «Подільські Товтри» та рибінспекторами Чернівецької області провели рейди на річках Дністер, Смотрич і Тернава. Були складені протоколи про адміністративні порушення за незаконний вилов риби, які одразу ж передали до суду.

Також цими вихідними інспекторський склад, як завжди не відпочивав, а разом з членами УТМР контролювали відстріл лисиць на підвідомчій території. З початку зняття мораторію було відстріляно 365 лисиць. На дослідження відправлено 61 лисицю, з яких у чотирьох було виявлено сказ. 

- Усі трупи тварин були утилізовані, - повідомив в.о. голови ради районної організації УТМР Володимир Коробчук.

Теги: НПП «Подільські Товтри», рейди, незаконний вилов риби

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.