Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ВИЗНАЛИ, ЩО НАКОСЯЧИЛИ

11 серпня відбулася чергова 89-та сесія міської ради.
За традицією присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на сході. За зразкове виконання службових сесія міськрадиобов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції міський голова Михайло Сімашкевич нагородив відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою» військовослужбовців місцевих військових частин Віктора Головатюка, Юрія Вознюка, Олега Власюка, Івана Ількова, Віктора Лозінського, Андрія Олійника, Віктора Орчаківського, Віктора Полюха, Валентина Райського, Віталія Роговського, Андрія Белінського, а також лікарів - анестезіолога Володимира Євчука та травматолога Олександра Трончука. 

Іменний кортик від 90-ої десантної бригади було передано матері загиблого кіборга Руслана Коношенка.

Давненько не було такої важкої сесії. Здавалося, нескладні питання, які добре пропрацьовувалися в депутатських комісіях, мали б лише ставитися на голосування. Проте виникали незрозумілі колізії, депутатський корпус чомусь був неуважним, напевне, діяла спека.

З питання «Про звернення Кам’янець-Подільської міської ради щодо вирішення екологічної ситуації, яка склалася внаслідок діяльності Довжоцького МПД ДП «Укрспирт» до Президента України Петра Порошенка,  Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана» доповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Крилов. Депутати підтримали звернення, оскільки проблема не нова, але останнім часом сморід у місті дедалі нестерпніший.

Затвердили народні обранці склад міської топонімічної комісії, комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дошок та знаків у Кам’янці-Подільському, проголосували за встановлення меморіальної дошки з портретом Степана Руданського на фасаді колишньої Подільської духовної семінарії, про встановлення пам’ятника жертвам нацизму на території Братської могили по вул.Дружби народів, 6.

Коли дійшли до питання затвердження кандидатури заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Васильянова, нібито всі фракції пропрацювали кандидатуру й затвердили, проте 29 депутатів були за, а 4 - проти.

Далі були цікаві земельні питання, які теж уважно вивчали депутатські комісії, але саме вони відкрили ящик Пандори. Кільканадцять сесійних засідань народні обранці не голосували за надання земельних ділянок членам громадської організації учасників АТО. Поясненням було те, що спочатку треба створити банк учасників, і це логічно, потім визначити всім по заслугам, бо є такі, які сиділи за лінією оборони перед комп’ютером, або на роздачі пайків у Дніпропетровській області, і статус уже отримали, а от ті, котрі там знаходяться майже з першого дня, ризикують життям, рятують життя інших і досі не мають заміни, коли вже прийдуть додому, то вділити їм не буде чого. Тому влада пішла правильним шляхом. А от земельна комісія цього разу піддалася емоціям. Про те, що «накосячили», признався голова земельної комісії Микола Розбам. При зустрічі з журналістами він сказав, що до них прийшли дружини учасників АТО, кричали й плакали, тому комісія вирішила виділити земельні ділянки їхнім чоловікам. Що робити з рештою обділених наразі незрозуміло. Думаю, що прикладу жінок можуть послідувати й інші, ті, кому земельні ділянки не надали. І прийдуть вони не до земельної комісії, а під білу хату. Отже земельна комісія створила прецедент для нездорової ситуації в місті.

Що ж до надання земельних ділянок лише тим учасникам АТО, які є членами громадської організації, чи погодження з громадською організацією, - це теж неправильне рішення, адже не всі вояки воліють бути в громадській організації через різні особисті причини. І вже давно закінчилися часи, коли чесали всіх під один гребінець.

У «Різному» депутати заслухали зачитане звернення депутатом Валерієм Слободяном до міністра освіти і науки Сергія Квіта про перейменування планово-економічного технікуму-інтернату на «Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний інститут економіки», аби діти могли навчатися недалеко від своїх домівок, тим паче, що такі можливості є. Депутати погодилися.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.