Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

ВИЇЗД ЗА ВИЇЗДОМ

Цього тижня голова РДА Володимир Барановський та його заступник Анатолій Кріль провели декілька виїзних прийомів громадян.
11 липня Володимир Євгенович відвідав Стару Ушицю, де поспілкувався з місцевими жителями. Найбільш болючим питанням для селища й досі залишається розпаювання радгоспу «Староушицький». Цієї процедури не було проведено, тож люди гроші так і не отримали.
Не оминуло голову адміністрації ще одне колективне звернення, яке стосувалося збільшення груп у ДНЗ «Подолянчик». Дітей дошкільного віку, які б відівідували дитсадок у селищі чимало. Колись додаткова група існувала, але з часом її закрили. Нині це питання знову актуальне.виїзд.jpg
Також звучали звернення житлово-комунального характеру, зокрема піднімалися питання щодо ремонту дороги до церкви, підведення електроопалення до житлових будинків у с.Гораївка, перекриття даху в місцевому клубі та ремонт даху в багатоверхівці, централізованого вивезення сміття, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, надання матеріальної допомоги тощо.
Відвідав голова адміністрації і об’єкти соціально-культурної сфери: відділення соціально-медичних послуг територіального центру соціального обслуговування, Будинок культури, ДНЗ «Подолянчик», лікарню та санаторій «Дністер».
16 липня виїзний прийом громадян у с.Залісся Перше провів заступник голови РДА Анатолій Кріль. Анатолій Тихонович відвідав ДНЗ «Золотий колосок», школу та ФАП та оцінив підготовку закладів до опалювального сезону.

Теги: голова РДА, Володимир Барановський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.