Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ВИВЧАЛИ РОБОТУ ЦНАПУ

ЦНАПУ Кам’янці-Подільському перебували регіональний координатор програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко та регіональний спеціаліст Олена Дмитрієнко.

«U-LEAD з Європою» – це програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Нагадаємо, що в квітні команда з покращення якості адміністративних послуг цієї програми проаналізувала 179 заявок з 24 областей України та відібрала 150 для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАПів. Кам’янець-Подільський також увійшов до цього списку в категорії міст із населенням від 50 до 100 тисяч.

Для того, щоб вирішити, яку підтримку надати, спеціалісти програми проведуть зустрічі в кожному із міст. Сьогодні знайомство із ЦНАПом проходить у Кам’янці. Перша розмова відбулася з міським головою Михайлом Сімашкевичем.

– У вашому місті ми бачимо всі передумови для співпраці. Нам цікаво вести роботу там, де чітко бачать плани і розуміють перспективи. Нам сподобалося, що в своїй заявці Кам’янець сформував проблеми, з якими хоче працювати. Це і стало визначальним моментом при відборі учасників. Ми приходимо до людей, які мотивовані і хочуть щось змінити, – зазначив Петро Макаренко.

Регіональний координатор програми додав, що результатом візиту стане напрацювання пакету документів для громади. Це може бути як інституційна допомога, інтеграція послуг, так і покращення сервісно-клієнтної функції і підтримка матеріалами та обладнанням.

У свою чергу міський голова повідомив, що така підтримка для нашого ЦНАПу дуже важлива.

– Ми одні з перших в Хмельницькій області встановили дві станції для оформлення та видачі закордонних паспортів, розширили спектр наданих послуг до 211-ти і сьогодні адміністратори ЦНАПУ приймають більше 300 відвідувачів удень. Наше завдання – зробити так, щоб обслуговування було максимально комфортним для кам’янчан. Над цим і працюємо.


Теги: програма «U-LEAD з Європою»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.