Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2019

ВИСАДИЛИ ДУБИ

дуби10 квітня у с.Велика Слобідка з ініціативи депутата обласної ради Якова Цуглевича та за підтримки старости села Юрія Сидорука був закладений молодий парк на території, що прилягає до пам’ятника Загиблим воїнам.

У акції взяли активну участь школярі та педагоги Великослобідської гімназії. Їх руками були висаджені більше ста двадцяти саджанців червоного дуба. Старші діти копали лунки, молодші носили воду, разом зі своїми наставниками висаджували молоді деревця. Панувала весела та радісна атмосфера спільної праці. Місцеві очільники та школярі вже не вперше займаються суспільно-корисною діяльністю та роблять добрі справи на благо рідного села.

До речі, в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та традиційних весняних «суботників» на територій Слобідсько-Кульчієвецької об'єднаної територіальної громади проводиться загальне прибирання територій сільських кладовищ.

Під керівництвом Руслана Нестерова працівники Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, комунального підприємства, депутатського корпусу та просто небайдужі люди вийшли на прибирання території Баговицького кладовища.

Загальними зусиллями вдалося навести лад, очистити територію від сухого листя та сухостою, прибрати закинуті могили, до яких з рідка навідуються родичі. Робота триває.

Теги: с.Велика Слобідка, закладено дубовий парк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.