Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2019

ВИРОБНИКИ ТКАНИН ЗАПРОШУЮТЬ НА ФОРУМ

форум25-26 квітня відбудеться Подільсько-Буковинський міжнародний форум «Швейна галузь: перезавантаження», що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул. Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.

У заході візьмуть участь керівники Fashion Globus Ukraine та платформи New Fashion Zone, виробники тканин, успішні українські виробники одягу, провідні компанії з постачання обладнання та експерти з маркетингу і продажів в сфері легкої промисловості та більше 150 керівників місцевих підприємств з виробництва одягу.

Реєстраційна форма: http://bit.ly/2uzHRyN

Більш детальну інформацію стосовно вищезазначеного форуму можна отримати в Департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації за контактами: (0382) 65-41-86, 76-56-09, 76-51-52.

Майя ГУРСЬКА, директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.

Теги: міжнародний форум «Швейна галузь: перезавантаження»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.