Перейти на мобільну версію сайту


05.02.2016

ВИРІШУВАЛИ ЯК ОБЛАШТУВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ

Вчора пройшло засідання виконкому міськради, під час якого було розглянуто низку питань. Зокрема, було погоджено виділити 250 тис. грн на організацію відпочинку та оздоровлення дітей міста та затвердити додаткову штатну одиницю менеджера охорони здоров’я для лікарні №1. Він вирішуватиме питання господарської діяльності, забезпечення медичним устаткуванням та перейматиметься пошуком різних грантівських програм.

Говорили про реорганізацію міської стоматологічної поліклініки. Нині спектр послуг поліклініки співпадає із приватними кабінетами. Наразі приватна стоматологія не взяла на себе обслуговування пільгової категорії населення та терапевтичні процедури, а лише дороговартісні послуги - протезування. Раніше приймалося рішення про те, що половина поліклініки перейде на госпрозрахунок, та попри все, це не дало змоги вийти на самоокупність. Кошти, зароблені відділенням стоматології, склали 1 млн 282 тис. грн. Майже 4 млн грн отримано бюджетних коштів - це та сума, яка мала би йти на пацієнтів, але проблема в тому, що 3 млн 700 тис. грн плюс медична субвенція йдуть на зарплату (90%) та оплату комунальних послуг. На пацієнта грошей не залишається, а вартість одного відвідування обходиться досить багато - 333 грн!

Значний відсоток робіт із рентгенології дав у сумі заробіток 3 тис. грн - у державній структурі та 10 тисяч - у приватників. Цікавить питання: «Чому, переступивши поріг державної установи, ми маємо платити?».
Чомусь «прокатали» питання щодо створення міського перинатального центру, проте погодилися про оголошення конкурсу на реконструкцію із проведенням протиаварійних заходів славнозвісного житлового будинку на вул.Нігинське шосе, 1а. На це потрібно у межах 12 млн грн.

Також на засіданні виконкому було вирішено оголосити конкурс на відтворення зони відпочинку р.Смотрич. Тут підприємці могли би облаштувати пляж, станцію для човнів, адже те, що нині робиться в каньйоні, просто неприпустимо. Люди скидають у ті хащі різний непотріб.

Вирішено продовжити роботи з реконструкції вул.Довга із зобов’язанням райвідділу міліції зняти огорожу, яку колись там встановили.

Найжвавіше розглядалося питання щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих документів для формування складу Громадської ради при виконкомі міськради. У планах - сформувати Громадську раду, до складу якої увійдуть представники кожної громадської організації міста. На засідання прийшли окремі, відомі в місті одіозні представники, які вимагали залишити Громадську раду в тому вигляді, яка в них є. Та попри їхнє обурення, члени виконкому вирішили створити ініціативну групу.

Не знала членкиня Громадської ради, захисниця і прихильниця вбивці дитини, яка прийшла відстоювати інтереси ГО, що потрапить у пастку: на неї там чатували правоохоронці, яким нарешті вдалося вручити аж чотири обвинувальних акти по кримінальних впровадженнях, від отримання яких вона постійно переховувалася.

Теги: виконком, міська рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.