Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2019

ВИПУСТИЛИ 25 ФАХІВЦІВ

кінологиУ Центрі розмінування випустили 25 фахівців-кінологів. Урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю кінолог.

Слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував слухачам за професійний підхід до навчання та висловив сподівання, що набутий досвід сприятиме якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Як зазначив виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних сил України підполковник Петро Бружина, за останні три роки потреба у підготовці кінологів для Збройних сил України значно зросла, а підготовка професіоналів-кінологів перебуває на постійному контролі керівництва Генерального штабу. Він подякував командуванню та інструкторам Центру розмінування за сумлінну службу.

Також під час випуску нагороджено кращого слухача курсу. Ним став солдат Веніамін Гречаний.

Нині ж на базі Центру розмінування підготовлено майже 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

Теги: Центр розмінування, випуск кінологів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.