Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

ВИМАГАЮТЬ ГІДНИХ ПЕНСІЙ

пенсії7 лютого під міською радою зібралося більше двох сотень пенсіонерів, ветеранів військової служби, правоохоронних органів, ветеранських організацій, які вимагали від влади справедливого перерахунку пенсій.

У листах до міського голови Михайла Сімашкевича та вищого керівництва держави мітингувальники пояснюють свої вимоги.

Понад три роки тривала складна робота органів державної влади та військової громадськості щодо збільшення посадових окладів та окладів за військове звання. Прийнята 30 серпня 2017 р. постанова Кабміну стала вирішальним кроком у цьому процесі, вона відкрила шлях для приведення розмірів раніше призначених пенсій у відповідність до сьогоднішніх реалій. Очікувалося, що безлад у системі грошового забезпечення військовослужбовців буде подоланий. Проте, як з’ясувалося, постанова, прийнята без достатнього правового і фінансового обґрунтування, знівелювала 3-річну спільну роботу органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства.

Тож про перерахунок пенсій годі й говорити. А він необхідний. Люди, які свого часу самовіддано працювали на благо держави, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, сьогодні мають жалюгідне пенсійне забезпечення.

– Тема, яку підняли сьогодні ветерани військової служби, правоохоронних органів, ветеранських організацій для нашої країни не нова, – коментує ситуацію міський голова Михайло Сімашкевич. – На таке мізерне пенсійне забезпечення ці люди точно не заслуговують. У розмові вони висловили прохання про підготовку звернення від сесії міської ради до вищого керівництва країни щодо внесення змін до законодавчих актів з приводу перерахунку пенсій. Сподіваємося, почують.


Теги: пенсії військовим

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.