Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

ВИЛАЗЯТЬ ПАСТКИ ПІД НОГАМИ

безпределНапередодні відкриття туристичного сезону інспектори КП «Муніціпальная поліція» перевірили наявність люків на колодязях, які належать приватним особам. Чомусь вони накриті як не дошками, то якимись щитами, які швидко гниють і становлять величезну небезпеку для життя людей, особливо – дітлахів. 

Директор КП Станіслав Стоцький разом зі своїм заступником Анатолієм Тетерваком подбали, аби під ногами зникли пастки і люди не травмувалися. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради провело аналіз стану невиробничого травматизму на території міста за І квартал 2018 р. За даними травмпункту міської лікарні зареєстровано 2009 нещасних випадків невиробничого характеру, в яких постраждало 2012 осіб, у тому числі зі смертельним наслідком – 22 особи. Також стався 1 груповий випадок, внаслідок якого постраждало 3 осіб.

Найбільша кількість людей травмувалася внаслідок падінь, а це 1605 осіб, з них 431 дітина віком до 14 років. Смертельних випадків внаслідок падінь не було.

З метою профілактики травматизму невиробничого характеру, запобігання загибелі та травмування людей в побуті на території Кам’янця-Подільського здійснюються заходи, передбачені Планом першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру затвердженого міським головою на початку календарного року. Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що більшості їх можна було б запобігти. Особливу стурбованість викликає недбале ставлення громадян до власного життя та здоров’я, а в деяких випадках – і до життя.

Чоловік, який мешкає навпроти К-ПНУ, не подбав про безпеку людей і отримав припис від поліцейських. Щоб запобігти нещасному випадку, інспектори закрили діру плитою.


Теги: комуналка, люки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.