Перейти на мобільну версію сайту


21.12.2020

ВИКОНКОМ РОЗГЛЯНУВ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

21виконком.jpgСьогоднішнє засідання під головуванням Михайла Посітка розглянуло близько півсотні питань, по більшості з яких рішення будуть прийматися завтра, 22 грудня, на черговій сесії міської ради. Зауважимо, що наразі, до моменту обрання сесією міської ради нового складу виконавчого комітету, працює діючий.

Важливим питанням залишається формування бюджету громади на 2021 рік. За інформацією начальника фінансового управління Оксани Гут, новий фінансовий документ ми маємо прийняти, згідно із Бюджетним кодексом, до 25 грудня. Наступного року очікуємо 803 млн грн надходжень. Із них 30 млн грн – це ті кошти, що надійдуть у вигляді податків і зборів від суб’єктів господарювання, котрі працюють на приєднаних до міста внаслідок реформи децентралізації територіях.
Також нагадаємо, що попередня сесія міської ради збільшила внутрішню структуру і чисельність виконавчих органів міської ради на 43 штатних одиниці. Сьогодні виконком затвердив їх перерозподіл між структурними підрозділами. Варто зазначити, що сюди входять діловоди, землевпорядники, реєстратори та адміністратори, технічні працівники, які надають послуги в населених пунктах міської територіальної громади.  
Затвердили на засіданні й низку важливих програм медичного, комунального, соціального спрямування на наступний рік. До прикладу, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, боротьбу з коронавірусом, забезпечення дітей пільгових категорій міської тергромади безкоштовними медикаментами, організацію та створення виїзної служби надання паліативної допомоги, надання медичної допомоги підліткам і молоді, харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, підтримку інтелектуально обдарованих дітей, утеплення будинків, популяризацію туристичного потенціалу територіальної громади тощо.
Детальніше міський голова зупинився на участі Кам’янця у проєкті «Безпека дорожнього руху в містах України». Й, зокрема, на питанні організації такої безпеки по проспекту Грушевського, що, до речі, враховано зазначеним проєктом.


Теги: Михайло Посітко, виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.