Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

ВИБРИКИ НЕГОДИ

Злива 27 травня одних потішила, а іншим завдала клопоту. Поля напилися води, а от на міські дороги опинилися в намулі, щебені та піску.
Вулицю Замкову замулило, на Пушкінську, навпроти НВК №13, намило щебеню, а на Новопланівський міст - піску. Де-інде вітер поламав гілля. Під час зливи деякі вулиці так позаливало водою, що перейти їх було просто неможливо.
Майже на півгодини було перекрито рух на вул.Гагаріна, неподалік ДНЗ №21, через те, що автомобілі плавати не вміють, а води там накопичилось багато. А от на вулиці Білановецька набережна взагалі сталася катастрофа через сусідів. «Газди» на вул.Чапаєва засипають ями на дорозі будівельним сміттям. Дощові потоки підхопили його і понесли на Білановецьку набережну, саме на ту частину дороги, яку її мешканці толокою за власний рахунок зробили минулого року. Камінням та щебенем забило решітку зливової каналізації, яку вони також встановили, і вода пішла на дорогу. Як результат, людську працю і гроші злизала сусідська недбалість.
З вулиці Фабриціуса теж усе будівельне сміття змило на асфальтове покриття вул.Тімірязева, створивши природнього лежачого поліцейського.
Не обійшла негода і район. Найбільше постраждали поля в Голоскові та Улянівці.

Теги: негода, злива

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.