Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

ВСТАНОВЛЮЮТЬ ПІЛОНИ

пілониУ Кам’янці-Подільському працюють над створенням міської системи туристичної навігації.

До відкриття туристичного сезону планують встановити інформаційні стенди (пілони) та туристичні вказівники в одному стилі.

Концепцію «вуличної навігації» обговорювали представники міської влади, музейники та автори проєкту «MoreInfo», які вже реалізовували в місті проєкт інтерактивних туристичних дошок.

Перші навігаційні пілони з’являться на залізничному й автовокзалі, біля Ратуші й у центрі, в районі майдану Відродження. Вказівників же буде більше десятка і розташовуватимуться вони в місцях, де найбільше проходять туристи. 

– Пілони міститимуть карти навколишніх вулиць і цікаву туристу інформацію двома мовами – українською та англійською, – говорить заступник міського голови Вадим Савчук. – Наразі, ми працюємо над точним визначенням місць для розміщення таких стендів, щоб було зручно орієнтуватися як гостям, так і кам’янчанам. Завдяки проєкту ми продовжимо популяризувати наші об’єкти і пам’ятки архітектури, збільшувати кількість їх відвідувань, а також налагоджувати комунікацію між містом і туристом.

До слова, встановлені в Кам’янці таблички «MoreInfo» продовжують набирати популярності. Наразі їх відсканувало понад 2300 осіб. 12,6% – це іноземці, найбільший показник серед усіх інших міст. Сканують дошки представники 13 країн. Найчастіше – жителі США, Великобританії, Німеччини, Росії та Польщі. Також Кам’янець-Подільський – це перше місто, де проєкт «MoreInfo» тестує для туристичних табличок польську мову.


Теги: міська система туристичної навігації

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.