Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

ВСЕ ПРОБЛЕМАТИЧНО

Другу прес-конференцію в якості очільника району Володимир Барановський провів 28 травня.
Володимир Євгенович зустрівся з журналістами, аби розповісти про перші кроки на новій барановський.JPGпосаді та роботу, зроблену за цей час.

За словами голови РДА, місяць - не надто серйозний термін для кардинальних змін. Поки зарано говорити про якісь якісно нові зрушення.
«Все проблематично, за один раз зробити непросто», - констатує колишній опозиціонер.
Наразі керівник району, так би мовити, знайомиться із ввіреною йому територією. Володимир Барановський вже встиг побувати у кількох селах Жванецького напрямку, вивчити декілька доволі серйозних «мозолів» району. Це, зокрема, і питання погашення заборгованості ДП «Нігинський кар’єр», яке не може зрушити з мертвої точки не один рік; проблема оптимізації навчальних і медичних закладів району, вирішення низки земельних питань та регулювання цін на продаж молока селянами. Володимир Євгенович запевнив, що цього року не буде закрито жодного навчального закладу, не чекатиме така доля і ФАПи.
Аби врегулювати земельні питання, в районі працюватиме ГО «Захисник села».
- Хочу, аби всі землі в районі були обліковані. Сьогодні через понад 2000 га земель запасу ми недоотримуємо кошти до бюджету, - зауважив голова РДА.
Відповідь на запитання журналістів, чи варто цьогоріч жителям окремих сіл розраховувати на підведення до домівок блакитного палива, була неоднозначною: «Люди як заготовляли на зиму дрова, так і далі будуть це робити, але сподіватися варто». Зауважимо, на газифікацію Оринінського напрямку було виділено 1 млн грн, частина з цих коштів піде на погашення заборгованостей за роботи, зроблені минулого року.
Зайнявши крісло голови РДА, «свободівець» Володимир Барановський значно зменшив свою категоричність щодо того, аби владні крісла займали представники Партії регіонів. Нині він практично залишився без заступників: колишній замісник попереднього очільника написав заяву на звільнення одразу з приходом нового керівництва. Стало відомо, що заяву на звільнення було підписано і для першого заступника голови РДА Ніни Фабіянської. Проте незабаром в адміністрації буде перший зам, ймовірно, ця посада дістанеться «білосердешним». Порозуміння виникає не лише в районі, а й, так би мовити, на зовнішньо-політичній арені.
- Ми маємо знаходити точки дотику із міською владою, - зауважив Володимир Євгенович. - Хоч Майдан вимагав повної люстрації влади, і я, як представник Майдану, декларував перед міськими очільниками ці вимоги, проте робота повинна бути. Зрештою, ми маємо співпрацювати.

Теги: Володимир Барановський, голова РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.