Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2019

ВОЛОДИМИР ЖЕМЧУГОВ ПРИВЕЗЕ «БРАНЦІВ КРЕМЛЯ»

фільм12-13 грудня в місті відбудуться зустрічі громадських активістів, військових, студентів та ліцеїстів з Героєм України Володимиром Жемчуговим у рамках проекту «Бранці Кремля». 12 грудня пройде зустріч зі студентами К-ПНУ, а 13 грудня – з ліцеїстами військового ліцею, військовими строковиками, контрактниками 201 навчального центру та 48 інженерної бригади, а також активістами міста.

Зустрічі відбудуться у форматі «відкритого мікрофону» – кожен присутній матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу буде презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Наприкінці зустрічей учасники отримають інформаційні матеріали – книги, брошури.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року був у полоні бойовиків так званої ЛНР. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями. За особисту мужність і героїзм йому присвоєно звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка".

Теги: зустріч у рамках проекту «Бранці Кремля»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.