Перейти на мобільну версію сайту


25.07.2014

ВОДОЛАЗИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ В КАМ’ЯНЕЦЬ

Військові нашого міста крок за кроком повертають втрачені позиції. Твердження, що Кам’янець - кузня інженерних військ, ніхто досі спростувати не зміг, навіть попри те, що військових інженерів намагалися стерти з карти нашого міста і держави.
Центр розмінування отримав ліцензію на фахову підготовку водолазів і саперів. Раніше цим займався Центр підготовки інженерних військ, який перевели у Львівську сухопутну академію. Вивчивши ринок і враховуючи пропозиції від військових підрозділів, які бажають готувати для себе цих фахівців саме в Кам’янці та пройшовши акредитацію в Міністерсві освіти та науки водолази.JPGУкраїни, у Центрі приступили до підготовки водолазів і не лише. Наразі формується група слухачів, які невдовзі зможуть навчитися обраній справі.
Після підготовки всі вони отримають дипломи державного зразка.
А 21 липня в рамках завершального місячного польового вишколу 300 майбутніх молодших лейтенантів запасу кафедри військової підготовки К-ПНУ приступили до ротних тактико-спеціальних навчань.
Завідувач кафедри, полковник запасу Сергій Мальченко зауважив, що всі курсанти, які вдало пройдуть практичні випробування, складуть військову присягу на вірність українському народу.
- Ми випускаємо курсантів за чотирма військово-обліковими спеціальностями: бойове застосування інженерно-саперних (інженерних) з’єднань, військових частин (підрозділів); бойове застосування понтонно-мостових та переправно-десантних з’єднань, військових частин (підрозділів); експлуатація та ремонт інженерного озброєння; експлуатація та ремонт інженерних електротехнічних засобів, - констатував Сергій Мальченко.
Загалом на військовій кафедрі навчається близько 1000 юнаків і дівчат з 16 вищих навчальних закладів із Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Вінницької, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Теги: військові, водолази

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.