Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

ВЛАДА ПОЧАЛА РАХУВАТИ ТАКСІ

Принаймні, такі наміри озвучив заступник міського голови Сергій Бабій у одній із соціальних мереж.
- У Кам'янці-Подільскому близько 1000 таксі. Викликати автомобіль можна всього за 5-7 хв. Плата теж більш-менш помірна. Обслуговують місто 6 легальних бригад, у які входять близько 500 водіїв з автомобілями. Інші 500 - самі по собі, - прокоментував Сергій Віталійович.
На думку головного комунальника міста, найбільшою проблемою в цій галузі для влади є те, що майже 900 таксі працюють без державних ліцензій та не є платниками єдиного податку. Отож, міська влада почала досить цивілізований діалог з керівниками шести ni_ec58474506eaa9c48584a26b7f65c1fa.jpgбригад щодо легалізації цього бізнесу.
- На прохання керівників ми вирішили проблему прийому документів для отримання ліцензії. Раніше треба було їхати в Хмельницький, а це не завжди зручно. Відтепер кожного понеділка, об 11.00, реєстратор буде приймати документи на першому поверсі міської ради в кімнаті з прозорою стіною. Також у місті почала працювати окрема група контролю за дотриманням правил пасажирських перевезень на таксі. Для нас важливо, щоб всі таксисти мали однакові конкурентні умови та здійснювали перевезення кам'янчан і гостей комфортно та цивілізовано, - додав Сергій Бабій.

Теги: таксі, Кам'янець

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.