Перейти на мобільну версію сайту


11.04.2014

ВІЙСЬКОМАТ ПОПОВНИВСЯ

5 квітня в Кам’янець-Подільському об’єднаному військоматі 11 військовослужбовців, які задіяні в мобілізації, склали присягу на вірність народові України.
Кілька років поспіль військомати намагаються розвалити: розпочали зі значного скорочення, а подекуди й ліквідування. Можливо, на той час і був на те сенс, бо було скасовано призов на військову службу в Збройні сили, але ситуація склалася так, що Україну потрібно захищати. військом.JPG
Чоловіки, призвані на службу, поклялися у вірності своєму народові, пообіцяли захищати суверенітет своєї держави та спокій народу. Новоспечених військовослужбовців привітав міський голова Михайло Сімашкевич, начальник гарнізону Володимир Родіков, колишній начальник гарнізону Анатолій Боровський, військовий комісар Ігор Рибак, рідні й близькі новобранців.
- Сьогодні надзвичайно важливий день для вас, для всіх нас, бо військова присяга є головним законом життя, який не можна зрадити. Ви підтверджуєте свою готовність захищати рідну Україну та її народ. Ми переживаємо нелегкі часи, але я впевнений, що попереду - щасливе майбутнє. Разом ми зможемо вистояти всі чвари та негаразди і вписати в славетну історію нашого народу ще одну сторінку, яка засвідчить про єдність українців, яких не зламати, - зазначив Михайло Євстафійович.
Велику допомогу в комплектації військомату надали Ярослав Крочак а також керівники ВАТ «Модуль Україна», ВАТ «Спенцбудмеханізація», медики та міський голова.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «КОНТРАКТНИКИ» ПОЇХАЛИ В ЛУГАНСЬК
І поки одні складали присягу на вірність народу України, інші охороняли східний кордон нашої держави. Як нам стало відомо, у ніч на 7 квітня з міста виїхали 25 військовослужбовців за контрактом під керівництвом командира роти Володимира Лабанського.
- Нині наші хлопці перебувають у Луганську, - повідомив заступник з виховної роботи спеціальної патрульної роби Національної гвардії старший лейтенант Іван Адамович. - Частина задіяна для охорони громадського порядку в країні.
Це вже третій виїзд кам’янецьких контрактників - попередні два були в столицю.

Теги: військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.