Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2015

ВІТЧИЗНЯНЕ ЗАМІСТЬ ІМПОРТНОГО

Асоціація аграріїв підтримує місцевого виробника.

В умовах кризи й загнаної в глухий кут економіки вижити надзвичайно складно. Тільки Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля»згуртованість та винахідливість допомагають триматися на плаву.

Здається, з цією тезою погоджуються і члени нещодавно створеної Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля». За короткий проміжок існування Асоціація проявляє досить серйозну активність - проводяться тематичні семінари, зустрічі, надається посильна допомога учасникам АТО.

Минулого четверга, 16 квітня, члени Асоціації спільно з начальником управління агропромислового розвитку РДА Ігорем Гаєм провели нараду в с.Ходорівці на полях ПП «Леон-Агро-2011», аби ознайомитися з роботою агрегату, виготовленого на ПрАТ «Нива». Підприємство виготовляє техніку для сільського господарства з часу свого існування.

- Ми випускаємо зубові борони різних видів, - розповідає директор Анатолій Пастух. - Наші спеціалісти розробили борону пружинну (БПЛ), ширина захвату якої була 7 і 9 метрів, трохи згодом створили сцепку боронну гідрофіковану причепну (СБГП-15). Експерементальний зразок СБГП-15 ми передали на випробування підприємству с.Ходоровці ПП «Леон-Агро-2011» (керівник Володимир Бабій) і сьогодні маємо чудові результати. Ширина захвату сцепки складає 15 метрів, вона повністю гідрофікована й розраховане на потреби будь-якого сільськогосподарського підприємства. Унікальність СБГП-15 полягає в тому, що за один прохід агрегата забезпечується передпосівна культівація грунту.

- Сьогодні досить складно купувати техніку іноземного виробництва, - каже виконавчий директор Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля» Світлана Антонецька, - саме тому аграрії об’єднуються, аби спільними зусиллями вирішувати нагальні проблеми. Запропонований агрегат СБГП-15 уже мають підприємства «Леон-Агро-2011», «Деметра-2010» та «Велес-Агро». Хоч криза й змусила всіх добряче затягнути паски, але ми все ж залишаємося прихильниками ідеї допомомагати тим, хто цього потребує.

Днями до нас звернулися військовослужбовці із роти патрульної міліції особливого призначення «Богдан» та Хмельницької будівельної бригади, які несуть службу у Маріуполі, та попросили допомогти з продуктами харчування. Асоціація закупила харчі на суму близько 5 тис. грн, які потраплять до бійців у зоні АТО.

Волонтерство для аграріїв не порожній звук - від часу проведення АТО сільгоспвиробники району надали допомоги військовим на суму близько 1,5 млн грн.

Теги: Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», ПАТ "Нива"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.