Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ

sl-gumenetskaСтарости та працівники культури привітали учасників АТО та їх сім’ї зі святом.

Від імені голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової староста села Слобідка-Гуменецька Юлія Блажко, працівники культури Сніжана Блажко та Антоніна Авінько привітали захисників, учасників АТО та їх сім’ї з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ми гордимося та пишаємося вами: Цебрик Віктор, Яворський Олександр, Габінет Володимир, Щербань Володимир, Тютюнник Юрій, Зінкевич Дмитро, Зінкевич Данило, Рудзік Юрій, Зюбрицький Андрій, Козярук Ольга.

Від імені голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової староста сіл Абрикосівка і Корчівка Оксана Костовська та працівники культури Аліна Савенко і Людмила Крижановська привітали наших захисників, учасників АТО та їх сім’ї з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ми горді, що маємо таких односельчан: Тамарлі Віталій Анатолійович, Гейвах Петро Петрович, Шабага Денис Алімович та вдова Беляєва Неля Володимирівна.

Напередодні Дня захисника України в СБК с.Великозалісся працівники культури провели літературно-музичну годину «Герої серед нас». Від імені голови сільської ради Інни Григорівни Абдулкадирової староста села Віра Чистяк привітала учасників АТО цінними подарунками. Аматорами художньої самодіяльності було організовано святковий концерт.

14 жовтня в день Захисника України, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці працівники культури, староста села Сосула Олександр та учні Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Березовою Анною зібралися на коло спілкування з учасниками ООС "Ми дякуєм Захиснику Вітчизни".

До дня Козацтва та захисника України у селі Пудлівці відбувся тематичний вечір "Ми вірні козаки України", на якому було запрошено усіх воїнів села. Староста села від іменні голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г. привітав хлопців. Вечір пройшов в дружні теплі обстановці.


Теги: привітали зі святом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.