Перейти на мобільну версію сайту


20.12.2013

«ВІКНОПЛЮС+» ДАЛО ПУТІВКУ В РЕЗИДЕНЦІЮ

Приємно користуватися послугами компанії, яка дбає про тебе та твоїх дітей. Уявіть собі, молода мама прийшла в торгівельний центр чи якусь фірму з маленькою дитиною, яку не має на кого залишити вдома, а нагальна потреба у відвідинах є. А дитина, як і всі малюки, хоче ведерніков.JPGдослідити все навколо, засунути скрізь свого носика, до всього доторкнутися. От і доводиться більше часу відволікатися на чадо, аніж на мету походу.
У ТМ «ВікноПлюс+» подбали про таких клієнтів. Усі дітки, які приходили з батьками впродовж 2013 року, могли, у спеціально для них відведеному місці, створити малюнок про компанію «ВікноПлюс+». Ці дитячі шедеври розміщали на виставці, а наприкінці року їх передали до резиденції святого Миколая, що знаходиться в готелі «Рейнкарц». Святий Миколай разом із своїми помічниками оцінив дитячі роботи та запросив малюків, які створювали малюнки, до себе на свято. Дітки отримали у подарунок від святого набори для малювання та поласували різними смаколиками.

Теги: ТМ "ВІкноПлюс", Святий Миколай

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.