Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

«ВІКНО ПЛЮС» МАЄ ЩО ПОКАЗАТИ

Власник ТМ «Вікно Плюс+» Сергій Ведерніков 27 травня приймав на своєму підприємстві гостей.
Представники торгово-промислової палати міста Хмельницького та делегація із Литви мала змогувікно.jpg оглянути виробничі потужності, ознайомитися з технологією виготовлення металопластикових конструкцій.
Сергій Леонідович та гості поділилися досвідом роботи на віконному ринку. Директор литовської віконої компанії «BODESA», яка також працює з профілем VEKA, висловив своє захоплення від побаченого та взагалі від знайомства, а також запросив на своє підприємство в Литву.
Дещо пізніше на фірмі «Вікно Плюс+» побували юні гості - учні 3-го «Г» класу ЗОШ №14.
Школярам теж провели екскурсію на виробництво та у виставкову залу. Діти захопилися подорожжю у світ вікон і дверей та були вражені побаченим на сучасному підприємстві. Вони мали змогу оглянути всі етапи виробночого процесу і ознайомитися з виготовленням екологічно чистої продукції.
Щоб екскурсія запам’яталася, кожна дитина отримала подаруночок від компанії.
- Шляхом залучення дітей до життя компанії, «Вікно Плюс+» розкриває свої кращі сторони, - розповідає Сергій Леонідович, - стає ближчою і доступною. А в дітей з'являється наочне уявлення про вибір своєї професії в майбутньому.

Теги: "Вікно Плюс+", Сергій Ведерніков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.